Těhotenská konzultace

Nenechte si namluvit, že bolesti zad, tuhnutí břicha, otoky a nepříjemné pocity k těhotenství patří….. Každá bolest nebo nepohodlí je signál vašeho těla, který je třeba vyslyšet.

 

Poradny s porodní asistentkou probíhají zcela jinak, než jste nejspíš zvyklá z ambulancí lékařů.

Na konzultacích řešíme individuální potřeby ženy. Snahou je podpořit vhodný denní režim a správné návyky, řešit drobné obtíže, které mohou těhotenství provázet  a důkladně se věnovat přípravě k porodu.

Poradny mohou začít kdykoli, kdy žena cítí, že by podporu, péči či radu uvítala. Od 30tt. je součástí poraden s porodní asistentkou  přeměření pánevních rozměrů, vyšetření zevními hmaty ke zjištění polohy miminka, odhad váhy a množství plodové vody, posouzení celkového stavu těla, práce s napětím svalů a ligament, dechové cvičení.

V rámci dobré spolupráce je výhodou i setkání s partnerem, který je někdy nervoznější než žena. Konzultace s porodní asistentkou, která je zárověň vysokoškolsky vzdělanou odbornicí na fyziologické stavy v tomto období v života může přinést žádoucí klid a pochopení v procesu zrození.

Jak to chodí na poradně a co od toho očekávat najdete v článku TĚHOTENSKÁ PORADNA S PORODNÍ ASISTENTKOU

 pregnant 193839 1920

*V případě zájmu o doprovod a asistenci  k porodu je doporučeno absolvovat alespoň 3x těhotenskou poradnu s porodní asistentkou.

 

 

Cena služby:

Konzultace s porodní asistenkou je v trvání 60 - 90 minut – cena 450,- ( probíhá v MC Babyfit - Ostrava Zábřeh ve smluvených hodinách)

Konzultace s porodní asistentkou u Vás doma 60 - 90 minut - cena 350,- + 7kč/km cestovné (cena je nižší o cenu pronájmu prostor)