Těhotenská konzultace

Nenechte si namluvit, že bolesti zad, tuhnutí břicha, otoky a nepříjemné pocity k těhotenství patří….. Každá bolest nebo nepohodlí je signál vašeho těla, který je třeba vyslyšet.

 

pregnant 193839 1920

Poradny s porodní asistentkou probíhají zcela jinak, než jste nejspíš zvyklá z ambulancí lékařů.

Na konzultacích řešíme individuální potřeby ženy. Snahou je podpořit vhodný denní režim a správné návyky, řešit drobné obtíže, které mohou těhotenství provázet  a důkladně se věnovat přípravě k porodu.

Poradny mohou začít kdykoli, kdy žena cítí, že by podporu, péči či radu uvítala. Od 30tt. je součástí poraden s porodní asistentkou  přeměření pánevních rozměrů, vyšetření zevními hmaty ke zjištění polohy miminka, odhad váhy a množství plodové vody, posouzení celkového stavu těla, práce s napětím svalů a ligament, dechové cvičení.

V rámci dobré spolupráce je výhodou i setkání s partnerem, který je někdy nervoznější než žena. Konzultace s porodní asistentkou, která je zárověň vysokoškolsky vzdělanou odbornicí na fyziologické stavy v tomto období v života může přinést žádoucí klid a pochopení v procesu zrození.

 

Jak to chodí na poradně a co od toho očekávat najdete v článku TĚHOTENSKÁ PORADNA S PORODNÍ ASISTENTKOU

 

IMG 20200127 185023

IMG 20200127 185010

 

 Cena služby:

Konzultace s porodní asistenkou je v trvání 60 minut – cena 450,- ( probíhá v MC Babyfit - Ostrava Zábřeh ve smluvených hodinách)